Váš e-mail:*
Vaše jméno:*
Předmět zprávy:*
Vaše zpráva:*
* Povinná pole

NAPIŠTE NÁM Jsme on-line
Při provozování tohoto webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
VOŠ, OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Ekonom
UNIVERZITA TŘETÍHO VĚKU
Škola on-line

Fotogalerie

Tisk
Mapa webu
A
A
A

Studenti VU3V opět rozzářili obřadní síň v Litoměřicích

Zobrazeno: x |
Litoměřice – Konzultační středisko VU3V v Litoměřicích v pondělí 22. 1. 2018 zakončilo v litoměřické obřadní síni slavnostním předáním pamětních listů studium zimního semestru.

Již devátým rokem v říjnu 2017 otevřela VOŠ, OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky EKONOM v Litoměřicích své brány studentům univerzity třetího věku. V zimním semestru v konzultačním středisku, které zaštiťuje Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze, studovalo třicet frekventantů téma cestování, z nichž osm 16. ledna 2018 promovalo v aule ČZU v Praze.

Ve slavnostním duchu se neslo i zakončení zimního semestru 2017/2018, které probíhalo za účasti Mgr. Ladislava Chlupáče, starosty města Litoměřice, Ing. Renáty Jurkové, vedoucí odboru sociálních věcí, a Mgr. Miroslava Pokorného, ředitele školy EKONOM. Krásná atmosféra, záblesky fotoaparátu, hřejivá slova i výrazy dojetí, to vše bylo možné zaznamenat v pondělí 22. 1. 2018 v obřadní síni Městského úřadu v Litoměřicích. „Jsem velmi ráda, že jsem mohla přijít, a již se těším, až 5. 2. 2018 zasednu zpátky do školních lavic. Budeme probírat génia evropského baroka,“ sdělila nám jedna ze studentek VU3V.

„Univerzita třetího věku se těší velkému zájmu, o němž vypovídá stále se zvyšující počet studentů. Jsem tomu rád, neboť jejich zájem je důkazem, že studovat je možné v každém věku. A tak mohu říci, že naše škola poskytuje vzdělání lidem od 4 let (dětem v MŠ) do 99 let. Jste-li ve starobním důchodu a máte chuť se vzdělávat, přijďte k nám. Škola EKONOM vás přivítá s otevřenou náručí. Více informací o studiu VU3V zjistíte na www.skolaekonom.cz,“ řekl nám s úsměvem na tváři ředitel školy EKONOM.

 

Mgr. Olga Maťáková

vedoucí KS VU3V Litoměřice

 

FOTOGALERIE ZDE

VIDEO ZÁZNAM ZDE