Váš e-mail:*
Vaše jméno:*
Předmět zprávy:*
Vaše zpráva:*
* Povinná pole

NAPIŠTE NÁM Jsme on-line
VOŠ, OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Ekonom
UNIVERZITA TŘETÍHO VĚKU
Škola on-line

Fotogalerie

Aktuálně

STUDUJTE PREZENČNĚ NEBO ONLINE V BEZPEČÍ DOMOVA!

 

KURZY VEDENÉ PŘEDNÍMI ČESKÝMI ODBORNÍKY!

 

Témata zimího semestru 2024/2025:

      •        Habsburkové bez trůnu
      •        Leonardo da Vinci: renesanční uomo universale

 

Další informace naleznete ZDE.

Napsali o nás

Zájezd po stopách Santiniho

Krásného slunečného dne 6. dubna studenti Univerzity třetího věku litoměřické školy EKONOM pod Českou zemědělskou univerzitou vyrazili na poznávací zájezd po stopách Santiniho. Výlet byl iniciován samotnými studenty a sloužil k doplnění výukového kurzu, který byl věnován významnému českému baroknímu architektu italského původu Janu Blažeji Santinimu Aichelovi. S jeho jedinečným dílem se můžeme setkat na mnoha místech naší republiky. 25 účastníků výpravy se vydalo na unikátní prohlídku 3 výjimečných historických památek – klášterů v Kladrubech a Plasích a staveb v Mariánské Tánici.

 
 

Studovat lze v každém věku a vy jste tomu důkazem

Tato slova uznání si v obřadní síni vyslechla od vedení města téměř třicítka studentů Virtuální Univerzity třetího věku při škole EKONOM. Studenti Virtuální Univerzity třetího věku se v krásném únorovém odpoledni sešli k příležitosti ukončení zimního semestru. Setkání proběhlo za účasti vedení města přímo v obřadní síni Městského úřadu Litoměřice. Předávání závěrečných dokumentů – pamětních listů – se ujal sám pan starosta Ing. Radek Löwy, kterému patří velké díky za současnou a dále přislíbenou podporu naší Univerzity.

 
 
1 2 3 4 5
Celkem: 9 článků
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.