Kotva

Váš e-mail:*
Vaše jméno:*
Předmět zprávy:*
Vaše zpráva:*
* Povinná pole

NAPIŠTE NÁM Jsme on-line
Při provozování tohoto webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
VOŠ, OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Ekonom

STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA A OBCHODNÍ AKADEMIE

Vstup do škola on-line
Fotogalerie

Tisk
Mapa webu
A
A
A

Školné a stipendium


Jako soukromý školní subjekt jsme financováni dotacemi na žáka ze strany státu a školným, které je hrazeno zákonnými zástupci žáků. Díky školnému můžeme zajistit chod školy rodinného typu a mít tak možnost realizovat ve větší míře individuální přístup k žákům. Můžeme také vyplácet stipendia, a tím zvyšovat motivaci žáku při dosahování kvalitních vzdělávacích výsledků.

 

Výše školného je garantována pro jednotlivé ročníky studia a rodiče jej mohou hradit v měsíčních, čtvrtletních nebo pololetních splátkách.O podmínkách studia a výši školného uzavírá ředitel školy  se zákonným zástupcem žáka smlouvu. Disponování s penězi je kontrolováno krajským úřadem, finančním úřadem a každoročně nezávislým auditorem.

 

Právě díky stipendijnímu systému BOREC  Ekonomu dosahuje dlouhodobě škola 100% úspěchů u maturit a následného uplatnění na trhu práce (pouze 2% absolventů jsou krátkodobě evidována na úřadu práce).

 

Školné je stanoveno:

 

a)   9.600,-- Kč  při studijním průměru 1,00 až 1,50,

b) 12.000,-- Kč  při studijním průměru 1,51 až 1,80,

c) 14.000,-- Kč  při studijním průměru 1,81 až 2,20,

d) 16.000,-- Kč  při studijním průměru 2,21 až 2,50,

e) 18.000,-- Kč  při studijním průměru 2,51 a výše

 

v plné výši za každý školní rok (t.j. od 1. 9. až do 31. 8.), vždy podle studijního průměru žáka v předchozím školním roce. Pro první ročník je stanoven NEJNIŽSÍ PŘÍSPĚVEK v jednotné výši 9.600,-- Kč, tj. 800,-- Kč měsíčně. Pro další ročníky (2., 3. a 4. ročník) bude příspěvek stanoven podle celkového průměrného prospěchu za obě pololetí předchozího ročníku.