Kotva

Váš e-mail:*
Vaše jméno:*
Předmět zprávy:*
Vaše zpráva:*
* Povinná pole

NAPIŠTE NÁM Jsme on-line
Při provozování tohoto webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
VOŠ, OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Ekonom

STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA A OBCHODNÍ AKADEMIE

Vstup do škola on-line

Fotogalerie

Tisk
Mapa webu
A
A
A

Ekonom RACE

Zobrazeno: x |
Litoměřice – EKONOMáci se po roce opět zúčastnili tradičního orientačního běhu školy EKONOM, tentokrát u Pokratického potoka. Žáky čekala náročná trasa litoměřickým okolím, plnění mnoha sportovních úkolů i ohníčkový raut. Spousta zábavy a dobrá nálada nechyběla!

I přes to, že se seznamovací kurz letos nekonal, EKONOM RACE jsme nemohli vynechat! Startovalo se nedaleko od Mostné hory, kde se studenti, rozdělení do týmů, měli možnost připravit a dozvědět se, jaké překážky si pro ně ředitel školy, Mgr. Miroslav Pokorný, připravil.

Abychom to však neměli jednoduché, po celou dobu našeho běhu jsme nesli nafouknutý balónek a plastovou fólii s papírovým terčem, které pro nás, po doběhnutí do cíle, znamenaly odečet několika vteřin. Samotný pětikilometrový běh zahrnoval vše, co si dokážeme přestavit. Cesta vedla přes potok a kopce, lesy i zoranými poli, a dokonce i přes ,,Kočku“. Nesměla chybět střelba ze vzduchovky, hod míčkem nebo šplhání na stěnu. Vítězi se stali všichni, kteří soutěžní běh absolvovali.                  

Barbora Šmehlíková, 2. AOC

 

 

 

Fotogalerie ZDE