Kotva

Váš e-mail:*
Vaše jméno:*
Předmět zprávy:*
Vaše zpráva:*
* Povinná pole

NAPIŠTE NÁM Jsme on-line
Při provozování tohoto webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
VOŠ, OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Ekonom

STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA A OBCHODNÍ AKADEMIE

Vstup do škola on-line

Fotogalerie

Tisk
Mapa webu
A
A
A

Přijímací zkoušky nanečisto na škole EKONOM

Zobrazeno: x |
EKONOM si připravil pro žáky základních škol přijímací zkoušky nanečisto. Následně pro zájemce zdarma proběhla „Matematická příprava“ a „Příprava z českého jazyka“.

Střední škola EKONOM si připravila pro žáky základních škol projektový den, na kterém si mohli vyzkoušet přijímací zkoušky nanečisto. Následně pro zájemce zdarma proběhla „Matematická příprava“ a „Příprava z českého jazyka“.


Žáci si nejprve mohli v listopadu nanečisto vyzkoušet přijímací zkoušky ve formě, v jaké budou probíhat „ostré“ testy. Každý dostal vlastní zadání z matematiky a test musel vyplnit v určeném časovém limitu. Následovala přestávka, o které žáci i jejich rodičovské doprovody dostali občerstvení, ale především přínosné rady, jak si správně vybrat střední školu. Po přestávce následovala další část testu, tentokráte z českého jazyka.


Oba testy byly v co nejkratším termínu vyhodnoceny a jejich výsledky i se správným řešením jednotlivých úloh byly žákům zaslány emailem, aby se tak mohli poučit z vlastních chyb a věděli, kde jsou jejich slabiny, na kterých je ještě možnost do přijímacích zkoušek zapracovat.

 

Škola EKONOM stále přijímá přihlášky na další obdobný projekt, který zdarma proběhne 8. 1. 2020.