Kotva

Váš e-mail:*
Vaše jméno:*
Předmět zprávy:*
Vaše zpráva:*
* Povinná pole

NAPIŠTE NÁM Jsme on-line
Při provozování tohoto webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
VOŠ, OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Ekonom

STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA A OBCHODNÍ AKADEMIE

Vstup do škola on-line

Fotogalerie

Tisk
Mapa webu
A
A
A

Škola EKONOM o sobě dává pravidelně vědět

Vloženo: 27.11.2019 | Zobrazeno: x |
Jako každý rok se EKONOMáci zúčastňují veletrhů vzdělávání a výstav škol. Jejich stánek patří na těchto akcích k jedněm z nejnavštěvovanějších.

Jako každý rok se EKONOM zúčastňuje veletrhů vzdělávání a výstav škol. Jejich stánek patří na těchto akcích k jedněm z nejnavštěvovanějších. Poskytuje informace o studijních oborech, které škola nabízí, zároveň přináší i praktickou ukázku moderní techniky, kterou škola při výuce využívá.

Nejinak tomu bylo i 23. 10. 2019, kdy se uskutečnil veletrh VZDĚLÁVÁNÍ 2019 v Masarykově kulturním domě v Mělníku. Výstavy se zúčastnilo celkem 46 škol z celého regionu. Budoucím studentům tato akce pomohla s orientací v široké nabídce středoškolských oborů.

Škola EKONOM návštěvníky upoutala zajímavými prezentacemi studentů oboru Mediální komunikace a webový design či Mezinárodní obchod a cestovní ruch. Překvapila bohatou nabídkou projektových dnů, které připravuje pravidelně nejen pro své studenty, ale i pro širokou veřejnost. Jako nejlákavější se ukázaly akce Přijímací řízení na SŠ nanečisto (27. 11., 8. 1.), Příprava z českého jazyka na přijímací řízení (4. 12.) a Matematická příprava (11. 12.), na které je ještě stále možnost se zdarma přihlásit.