Kotva

Váš e-mail:*
Vaše jméno:*
Předmět zprávy:*
Vaše zpráva:*
* Povinná pole

NAPIŠTE NÁM Jsme on-line
VOŠ, OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Ekonom

STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA A OBCHODNÍ AKADEMIE

Vstup do škola on-line

Fotogalerie

Tisk
Mapa webu
A
A
A

Slavnostní ukončení školního roku 2023/2024

Gotický hrad Litoměřice: Reprezentativní prostory historického hradu ožily slavnostní událostí na závěr školního roku.

 
 

Škola EKONOM vyrazila do Moritzburgu

Moritzburg, Německo: Vyšší ročníky naší střední školy vyrazily na odbornou exkurzi do zajímavé turistické destinace. Uplatnili tak nejen své znalosti německého jazyka, ale i dovednosti získané v předmětu Cestovní ruch.

 
 

EKONOMáci objevují české zámky

Frýdlant: Státní zámek a hrad se stal cílem odborné exkurze prvního ročníku Obchodní akademie EKONOM.

 
 

Závěrečný projektový den na škole EKONOM

Litoměřice: Žáci školy EKONOM se vždy těší na závěr školního roku. Vedení školy jim připravuje zajímavé projekty, na které pak ještě dlouho vzpomínají.

 
 

Sportovní den školy EKONOM

Koupaliště Litoměřice: Sport neodmyslitelně patří ke škole EKONOM. Žáci se celý rok těší na tradiční sportovní projektový den na místním koupališti.

 
 

Mediální projektový den

Během školní výuky předmětu mediální výchova proběhlo praktické cvičení žáku. Žáci si trénovaly létání s drony, natáčení reportáží a spoustu dalšího. Protože se blíží konec školního roku, byl tento den zakončený zmrzlinovými hody.

 
 

„Jedeme bomby“ s Vladimírem Hronem

Dům kultury Litoměřice: Žáci školy EKONOM se zúčastnili natáčení nového videoklipu moderátora, baviče a imitátora Vladimíra Hrona.

 
 

Škola EKONOM vyrazila do přírody oslavit Mezinárodní den lesů

Litoměřická škola EKONOM přispěla k povědomí o potřebě ochrany lesů celodenní školní akcí. Mezinárodní den lesů si studenti se svými učiteli připomněli přímo v terénu nad městem, kde ve spolupráci s místními lesníky vysázeli LES EKONOMU.

 
 

Poslední zvonění

Úterní den byl výjimečný pro studenty 4. AOC. Poslední zvonění označilo konec jejich čtyřletého studia ve školních lavicích. Nyní už je čekají ústní a didaktické maturitní testy, ale než se tak stane rozhodli se uspořádat soutěže a program pro celou školu.

 
 

Společnost TRCZ podpořila školu EKONOM v Litoměřicích

Žáci litoměřické Obchodní akademie EKONOM zažili 9. dubna významnou událost, regionální firma TRCZ s.r.o. z Lovosic v rámci grantu Technika nás baví školu finančně podpořila. Bylo tak možné realizovat nákup robotických pomůcek pro výuku informačních technologií, které mají vazbu na mezinárodní certifikaci ECDL/ICDL.  

 
 
12 ... 12
Celkem: 119 článků
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.